KURUMSAL SATIŞ

Hediye çeki yönetimi, ihaleler, kurumsal pazarlama çalışmaları, sponsorluk çalışmalarının hediye çeki uygulamaları ile bu uygulamalara dair üretim gerektiren durumlarda, üretim aşamalarının takibi ve sevki, Kurumsal Satış departmanı tarafından yapılmaktadır.

olarak sürdürmekte olduğumuz online ve doğrudan perakende satış hizmetlerine ek olarak, Kurumsal GIFT CARD uygulaması ile kurumsal ölçekte alımlarda bulunan müşterilerimize avantajlı ve özel hizmetler sunarak klasik hediye kavramına yeni bir yaklaşım getiriyoruz. Kurumsal firmaların ve Kamu kurumlarının promosyon ve ödüllendirme etkinliklerine ilişkin hediye çeki uygulamaları yapıyoruz.

Yeni oluşturmakta olduğumuz Bireysel GIFT CARD uygulaması ile bireysel bazda avantajlı ve özel hizmetler sunarak, hediye kavramına yeni bir yaklaşım getiriyoruz.

 

 

 

Kurumsal firmaların ve Kamu kurumlarının toplu alım ve ihalelerine ilişkin ürün satışları için her türlü bilgi ve hizmeti sunuyoruz. Kurumsal Satış departmanı olarak kurumsal bazda protokollerle, mağazalarımızda özel avantajlar sağlamak amaçlı kurumsal pazarlama yapmaktayız. Sponsorluk anlaşmalarına istinaden üretim yapılacak ise üretim aşamalarının takibi ve sevki, Kurumsal Satış departmanı tarafından yapılmaktadır. Sponsorluk ve barter anlaşmalarına istinaden hediye çeki uygulamaları yapılmaktadır.


İLETİŞİM
Gürhan YALTI
0534 272 03 83
gurhanyalti@morven.com.tr

 

 

Go to top