Slim Fit Gömlek

Kurulduğumuz günden itibaren, erkek giyimine ait her şeyi üretmeye başladık. Tüm ürünlerimizi ülke içerisinde 30’dan fazla mağazamızda ve farklı 7 bayimiz ile yurtdışında çok sayıda ülkede satışa sunmaktayız. Ayrıca online satış sitemiz üzerinden dünyanın her yerine ürün satışları yapmaktayız. Erkek giyiminde, çoraptan iç çamaşırına, ayakkabıdan takım elbiseye, pantolondan gömleğe tüm ürün çeşitlerinde birçok modeller ürünlerimiz mevcuttur.

Erkek giyiminin en büyük gereksinimi olan ve tamamlayıcı olmasının yanında ana ürün olarak değerlendirilen gömlek çeşitlerimizi, slim fit gömlek, düz gömlek, kareli gömlek, spor gömlek, klasik gömlek modellerinde üretmekteyiz. Slim fit gömlek ne demek, ürünlerimiz arasında yer alan bir gömlek modelidir ve slim fit kelime olarak dar kalıp anlamına gelmektedir.

Genellikle genç erkekler ve atletik vücut ölçülerine sahip olan erkekler tarafında tercih edilmektedir. Dar kalıp olduğu için vücut ölçülerine tam oturan bir modeldir. Slim fit gömleklerimizi, tercihlere göre, kareli, desenli, düz renk çeşitleri ile üretmekteyiz. Slim fit gömlek ne demek, slim fit gömlek erkeklerin daha şık görünmesi demektir.

Slim Fit Gömlek Modellerimiz

Bayanlarda olduğu gibi erkek giyim modasında da hareketlilik oldukça fazladır ve her dönem yeni ürünler piyasaya çıkmaktadır. Bazı kesimlerde ve yeni çıktığı dönemlerde insanların en çok sorduğu soru Slim fit gömlek ne demek olmuştur. Aslında çok iyi bildikleri ve kullandıkları ürünlerin yabancı dildeki söylenişi olduğunu sonraki zamanlarda öğrenmektedirler. Slim fit gömlekler, günlük hayatta kullanılabildiği gibi spor takım elbiseleri ile birlikte de rahatlıkla kullanılabilmektedir. Slim fit gömlek modellerimizi, pamuklu, polyester ve likralı olarak sezona uygun kumaş türlerinden üretmekteyiz.

Slim fit modellerimiz olarak, çeşitli renklerde düz, kareli, desenli, çizgili modeller olarak üretmekteyiz. İnternet sitemiz gömlek kategori bölümünde slim fit ve diğer gömlek modellerimizin tamamını görebilirsiniz. Beğendiğiniz renk ve desendeki gömlek çeşitlerini sitemizden rahatlıkla satın alarak ürünlerin adresinize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Slim fit gömlek ne demek erkeklerin bedenine tam oturan bir gömlek modelidir ve vücut hatlarını belli ettiği için, atletik vücutlu kişiler tarafından daha çok tercih edilmektedir.

Slim Fit Gömlek Fiyatlarımız

Firmamız erkek giyimi üzerine tüm ürünlerde farklı modeller üzerine üretimler yapmaktadır. Yaptığı tüm üretimleri, çeşitli satış noktalarında ve internet satış sitesi üzerinden müşterilerine ulaştırmaktadır. Tüm ürünlerin kullanılan kumaş ve malzeme türüne göre fiyatlandırmaktadır. Erkek giyiminin en önemli parçalarından olan gömlekler, birden fazla modelde üretilerek, tüm kesimlerin ihtiyaçlarının karşılanması amaçlanmıştır. Ürünlerimiz arasında yer alan Slim fit gömlek ne demek, dar kalıp anlamına gelen bu gömleklerimiz, erkeklerin en fazla tercih ettiği gömlek modellerimizden birisidir. Günlük kıyafetlerinde ve takım elbiseleri ile birlikte rahatlıkla kullanabildikleri bir gömlek modelimizdir. İsteyen tek gömlek, isteyen ceket gömlek olarak giyebilmektedir. İnternet sitemizde satışını yaptığımız tüm ürünlerimiz mağaza fiyatlarına göre daha indirimli olmaktadır.

Gömlek modellerimizde de, kullanılan kumaşa, gömleğin modeline göre farklı fiyatlar uygulanmaktadır. İnternet sitemizi ziyaret ettiğinizde, gömlek fiyatlarımızda %30 ile %60 oranları arasında indirimlerin yapıldığını göreceksiniz. Firma indirimlerimizden ve yeni ürünlerimizden sürekli bilgi sahibi olmak ve aradığınız ürünü en uygun fiyata almak istiyorsanız, sitemize üye olmanızı tavsiye ederiz. Sitemizden üye olmadan da ürün satın alabilirsiniz. Alacağınız üründe o anda belirtilen indirim oranı geçerli olacaktır. Gömlek ihtiyacınız için, sitemiz kategoriler bölümünde gömlek başlığınızı seçerek, tüm gömlek modellerimize ulaşabilirsiniz. Yaptığınız tüm 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti ödemez ve ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanırsınız.