Takım Elbise Kombinleri Nasıl Olmalı?

Morven'in takım elbise kombin yelpazesi oldukça geniştir. Spor takım elbise kombinleri de en güzel çeşitleriyle sizlerin huzuruna ve beğenisine sunuluyor. Tasarıma ve inovasyona önem veren firma yılda en az iki adet koleksiyon oluşturarak siz değerli müşterilerine sunmakta ve bundan büyük bir keyif almaktadır. Moda trendlerini takip eden firma, takım elbise kombinlerini her seneki son modaya göre tasarlamakta ve müşterilerine son moda takım elbise hizmeti vermektedir. Fiyatları da oldukça uygun olan takım elbise firması, bu sebeplerle takım elbise alınacağı zaman tercih nedeni olan marka olmuştur.

Takım Elbise Kombinlerimiz Hakkında

Takım elbise kombilerimiz oldukça kaliteli kumaşlar ve aksesuarlar kullanılarak yapılıyor. Firma olarak takım elbisede kalite, görüntü, estetik ve şık spor takım elbise kombinleri yapmayı tercih ediyoruz. Spor takım elbise kombinleri firmamızın müşterileri tarafından en çok sevilen ve her güne uyarlanabilen, tercih edilebilen ve uygun fiyatlı kombinlerden oluşmaktadır. Firma olarak özel tasarımcılarla çalışarak hazırlamış ve müşterilerimize sunmuş olduğumuz spor takım elbise kombinleri; günlük hayatta, yemeğe çıkarken, iş görüşmesine giderken ve önemli bir toplantıya gidecekken de tercih ediliyor. Takım elbise kombinlerimiz oldukça kaliteli ham madde kumaşların kullanılmasıyla, tercih ettiğimiz renk uyumlarıyla ve kullandığımız aksesuarlarla bir araya geldiğinde ortaya inanılmaz güzellikte kombinler çıkıyor.

Takım elbise firmamızı 1987 senesinde Hatay ilinde kurmamıza rağmen son yıllarda ülkemizde 20 şehirde, dünyada 5 kıta ve 30 ülkeden fazla ülkede müşteri kitlemiz bulunmaktadır. Dünya trendlerini takip ederek müşterilerimize sunmuş olduğumuz takım elbise kombinlerimiz ile farklı ülkelerdeki fuarlara katılarak ülkemizi de temsil etmekteyiz. 29 yıldır bu sektörde biriktirmiş olduğumuz deneyim ve tecrübelerle aynı misyon ve vizyonlarımız ile sizlere hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

Takım Elbise Kombini Yaparken Uyulması Gereken Kurallar

Takım elbise kombini yaparken uyulması gereken bazı kurallar ve uygulanması gereken bazı ölçüler bulunuyor. Morven takım elbise firması da bu kurallara katılıyor. Takım elbise kombini yaparken uyulması gereken kural ve ölçüler; kravatın genişliğinin ceket yakasıyla eşit genişlikte olmalıdır.  Spor takım elbise kombinleri ince bir kravatla kombinlenmeli, modern olarak geçen ince kapalı modeller tercih edilmeli, takım elbise ceketine takılan mendil deseni ve kumaşın kravatın kumaşı ve deseniyle aynı olması gerekli, ceketin omuzlara oturması, gömlek yakasıyla ceket alt alta girmemelidir. Günlük hayatta açık renkli takım elbiseler her zaman daha modern bir görüntü yaratır.

Kemer ve ayakkabı rengi mutlaka uyumlu olmalıdır ve ceketin çift yırtmaçlı olması trend bir görüntü yakalamayı sağlamaktadır. Günlük kullanımlarda tek düğmeli takım elbise ceketi seçilmeli, resmi kullanımlarda ise 2 düğmeli ceket tercih edilmelidir. Kravat gömlekten daha koyu renge sahip olmalı, ceket ne çok bol ne de çok dar olmamalıdır. Eğer oturacağınız bir yere takım elbiseyle gidecekseniz ceketin önünü açık kullanın, bu sırada ceketin orta düğmesi mutlaka göbek deliği hizasının yakınlarında olması gerekir. Kravatı kendi fiziğinize göre kalın ya da yarı düğümlü bağlanması ve takım elbise yelekle kullanılıyorsa ceketin en alt düğmesi açık kalmalıdır. Gömleğin ceket yakasından gözüktüğü kalınlıkta kolda da gömlek detayı bırakılmalıdır. Takım elbiseyle giyeceğiniz ayakkabının içerisine mutlaka uzun bir çorap tercih edilmelidir. Takım elbisenin ceketi pantolonun fermuarı ile aynı noktada bitmeli, kravatın uzunluğu kemerin tam üstüne denk gelmeli ve takım elbisede modern bir görüntü yakalamak için pantolon tam hiza olarak ayakkabının üstüne denk gelmelidir. Çok terleyen kişilerin takım elbise içerisine bir fanila giymesi gerekir ve son olarak kravat seçiminde geçiş yaratmaya dikkat etmek gerekir.