24 SAATTE KARGO

Erkek Ceket Modelleri

Gösterilen: 1 ile 50 arası, Toplam: 80 (2. Sayfa)

Erkek Ceket Modelleri

Erkek giyiminde son derece önemli bir parça olan ceket ilk göze çarpan etkenlerden biri olabilir. Günlük hayatta kullanılabileceği gibi özellikle iş hayatında daha fazla ön plana çıkan bu parçalar hem kişinin kendi zevkini yansıtmalı hem de kaliteli bir yapısı olmalıdır. Sitemiz morven.com.tr sayesinde en özel ve en kaliteli ürünlerimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Erkek Ceket Modelleri 2018

Bir erkeğin kendini daha şık ve tamam bir şekilde göstermesinin en kısa yollarından biri takım elbise ya da ceket kullanımıdır. İş yaşamı için ya da önem arz eden zamanlarda bu parçaların rolü gerçekten çok önemlidir. Çünkü kişinin bu anlamda kendisine göstermiş olduğu özen, aynı zamanda karşı tarafa da ne kadar değer verdiğinin bir anlamda kanıtıdır. Bu parçaların herkesin zevkine göre farklı modelleri vardır.

En yeni ve en çok tercih edilen erkek ceket modelleri morven.com.tr adresinde sizleri bekliyor. Bu modeller sayesinde yapılan tercihler ile hem klasik bir tarz ortaya koyabilir hem de dileyen spor bir tarzı kendi üzerinde birleştirebilir. Oldukça geniş renk skalası da bulunan parçalarda, müşterilerimiz zevkine göre renk seçimini yaparak, kendini yansıtabilir. Ancak burada önemli olan konulardan biri de parçaların nasıl bir kumaştan üretildiği ya da nasıl bir dikim tarzına sahip olduğudur. Çünkü bir model ne kadar fazla trend olursa olsun, eğer kumaşı kaliteli değilse hiçbir şekilde göze hitap etmeyecektir. Bu konuda firmamız kaliteden asla ödün vermeden, ürünlerini sizlerle buluşturuyor.

En önemli ve popüler olan modellerden biri, blazer’dır. Bu modelde metal düğmeler ve cep bölümlerinin üzerinde arma vardır. Bu özelliklerle beraber parça bir anlamda sporlaşmış olur. Yine bir düğmeli ya da çift düğmeli yapıda olabilen bu modelleri kişiler, hem kot pantolon kullanarak daha spor bir hale getirebilir hem de klasik bir pantolon kullanarak daha klasik bir görünüm elde edebilir. Diğer bir model ise, kruvaze adı verilen modeldir. Bu modelin sol kısmı sağ kısmın üzerini kaplayacak şekilde tasarlanarak biraz daha geniş tutulmuştur. Tek sıra halinde düğmeli olan, bu modelin de farklı renklerini sitemizde bulmanız mümkün.

Erkek Ceket Kombinleri

Mevsim olarak kış aylarına girdiğimiz şu günlerde erkekler için bu konu ayrı bir önem taşıyor. Modayı sizler için çok yakından takip eden firmamız, hem rahatlığı hem de içerisinde kendinizi mutlu ve şık hissedeceğiniz tasarımları sizlerin beğenisine sunuyor. Bilindiği gibi bu parçaların modası yeni bir akım olarak karşımıza çıkmıyor. Çok eski zamanlardan beri kullanılan bu parçalara, sadece yeni bir soluk olarak, bazı trendler doğrultusunda güncelleme yapılıyor. Bu sayede moda alanı dışından çıkılmadığı gibi, göze hitap etme anlamında da firmamız müşterilerimizden tam not almayı başarıyor. Kombin yapmak için ilk olarak nasıl bir görünümde olunmak istendiği çok önemli.

Çünkü bu doğrultuda bir seçim yapmak gerekiyor. Eğer spor olunmak isteniyorsa, kot pantolon ya da spor bir saat tercih edilerek daha rahat bir görünüme sahip olunabiliyor. Eğer klasik bir görüntüye ulaşılmak isteniyorsa da örneğin lacivert bir ceket altına beyaz bir gömlek seçilerek yine lacivert bir pantolon ya da gri bir pantolonla tamamlanabilir. Üzerine de koyu mor ya da lacivert tonlarında bir kravatla son dokunuş yapılabilir. Eğer sizler de hem moda içerisinde devamlı olarak değişen trendleri takip etmek istiyorsanız hem de bu ürünleri kendi zevkinize göre üzerinizde görmek istiyorsanız bizi takip etmeniz yeterli olacaktır.